Firma Patrol Group powstała w 1991 roku i odtąd buduje silną, polską markę, która skutecznie konkuruje ze światowymi liderami w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych.

Satysfakcja Klientów Patrol Group jest najważniejszym wyzwaniem. W tym celu zbudowano zespół doświadczonych i kreatywnych specjalistów, którzy wykorzystują w swojej pracy innowacyjne technologie oraz zaawansowane urządzenia.

Dzięki ciągłej optymalizacji procesów: projektowania, produkcji i sprzedaży; oferujemy solidne, ergonomiczne i estetyczne produkty w konkurencyjnych cenach. W trosce o najwyższą jakość wyrobów Patrol Group, poddawane są one stałej kontroli wewnętrznej oraz zewnętrznemu monitoringowi i certyfikacji.

Oferowany asortyment usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Każdego roku Patrol Group rozbudowuje ofertę o nowe modele, które uwzględniają aktualne trendy oraz oczekiwania Klientów.
Patrol Group dynamicznie poszerza obszar swojej działalności zdobywając nowe rynki zagraniczne. Dzisiaj produkty z logo Patrol Group sprzedawane są na rynkach Europy, ale również w Australii, Afryce i Azji.

Patrol Group w swojej ofercie posiada produkty z następujących kategorii:

  • DIY skrzynki narzędziowe, organizery, poj. magazynowe
  • GARDEN doniczki, doniczki balkonowe, akcesoria ogrodowe
  • HOME organizery, skrzynki, pojemniki
  • WINTER łopaty do odśnieżania, spychacze, sanki i ślizgi
  • BUILDING wiadra, kastry, pojemniki budowlane
  • FISHING dedykowane skrzynki i organizery wędkarskie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Dziękujemy za zaufanie,
Zespół Patrol Group

Dbamy o środowisko

Patrol Group, w trosce o środowisko, dokłada wszelkich starań, by podejmowane działania miały pozytywny wpływ na jego ochronę. W oparciu o proces recyklingu, ograniczamy eksploatację surowców pierwotnych, przez co efektywniej wykorzystujemy zasoby naturalne i redukujemy zużycie energii. Produkujemy wyroby z jednakowych materiałów oraz unifikujemy detale i oznaczamy je symbolami, informującymi o możliwości dalszego ich wykorzystania. Firma Patrol Group dba o harmonię funkcjonowania organizacji w zgodzie z Naturą.