Marka Patrol Group od wielu lat aktywnie promuje swoje produkty na najważniejszych imprezach targowych w kraju i zagranicą. Dzięki otwartej dyskusji z naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi możemy skutecznie rozwijać swoją ofertę oraz personalizować ją zgodnie z nawet najbardziej wymagającymi oczekiwaniami.

 Serdecznie zapraszamy Wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska!

Targi międzynarodowe

Dla całego zespołu PATROL GROUP Targi Międzynarodowe to najważniejsze wydarzenia w roku. Niepowtarzalna okazja spotkania wielu klientów aktywnych i potencjalnych oraz pokazania kompletnego asortymentu.

 

  • Work Hard! Rock Hard! Co dwa lata Patrol Group prezentuje się na Międzynarodowych Targach Narzędziowych IHF w Kolonii. Każda edycja pokazuje ewolucję produktową i technologiczną. Goście odwiedzający stoisko Patrol Group od 2006 roku inspirują do rozwoju, znajdują rozwiązania dla swoich warsztatów i chętnie nawiązują długotrwałe relacje w zawsze przyjaznej atmosferze. Targi Eisenwarenmesse to również doskonały moment na rzeczowe dyskusje o realnych potrzebach użytkowników produktów Patrol Group. Cztery dni wytężonej, ale jakże satysfakcjonującej pracy!

  • Międzynarodowe Targi Spoga&Gafa w Kolonii to czas promocji ogrodowej oferty produktowej. Patrol Group rozwija linię wewnętrznych i zewnętrznych donic. Klasyczne wzory odpowiadają potrzebom wszystkich klientów, nowoczesne inspirują tych bardziej wymagających. Patrol Group rozwija swoja ofertę również o narzędzia ogrodowe. Grabie, łopaty śnieżne i kompostowniki to sezonowe wyroby, które stanowią mocny element oferty i cieszą się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających wrześniowe targi.

  • Organizacja życia codziennego to założenia Międzynarodowych Targów AMBIENTE we Frankfurcie. Patrol Group od 2012 uczestniczy w tej imprezie starając się inspirować funkcjonalnymi rozwiązaniami, modnymi kolorami i nowymi pomysłami na porządkowanie przestrzeni w domu i wokół domu. Pięciodniowa wystawa dóbr konsumenckich jest największą tego typu na świecie i Patrol Group z dumą zalicza się do grona wystawców.

Targi krajowe

Patrol Group, pozostając blisko rodzimego rynku, promuje swoją ofertę również na targach lokalnych. Komunikacja bezpośrednia z klientami, partnerami handlowymi i przedstawicielami mediów jest dzisiaj niezbędna.

  • Coroczne Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia to możliwość zainteresowania ofertą Patrol Group właścicieli i pracowników hurtowni, centrów  sklepów ogrodniczych, osób odpowiedzialnych za tereny zieleni miejskich i osiedlowych, architektów krajobrazu, przedstawicieli firm wykonujących ogrody, właścicieli gospodarstw ogrodniczych i szkółkarskich, miłośników ogrodów. To dla Patrol Group cenne spotkania.

  • Targi Grupy Polskie Składy Budowlane SA to z kolei wydarzenie organizowane wyłącznie dla partnerów sieci PSB: składów, placówek Profi, sklepów Mrówka i dostawców Grupy PSB. Ogromnie zainteresowanie asortymentem ogrodowym, budowlanym i narzędziowym Patrol Group daje doskonałą okazję do zacieśniania kontaktów biznesowych z mniejszymi podmiotami oraz bieżącej reakcji na ich potrzeby.

Patrol Group chętnie wspiera również aktywnych partnerów biznesowych uczestnicząc w ich wewnętrznych wydarzeniach wystawowych. Przedstawiciele Handlowi fachową wiedzą merytoryczną dynamizują sprzedaż, dzielą się doświadczeniami oraz wsłuchują się w bieżące potrzeby klientów. Praktyka pokazuje, że kontrahenci cenią ten właśnie rodzaj współpracy.

Wkrótce