EKOGRID
nowe produkty

EKOGRID – kratka ogrodowa 50x50x4 [cm]

Kratki trawnikowo-parkingowe EKOGRID to proste i ekologiczne rozwiązanie zapewniające doskonałą stabilizację gruntów takich jak drogi dojazdowe, podjazdy, ścieżki, place, nasypy, skarpy oraz wiele podobnych. Kratki wykonane zostały w całości z surowca pochodzącego z recyklingu (PE,PP). Zapewniają utrzymanie swobodnej cyrkulacji wód oraz zachowanie pełnej wegetacji roślin. Występują w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i zielonej. Powierzchnia biologicznie czynna naszej kratki wynosi 92,9 % i jest jedną z największych na rynku. Kratki EKOGRID to doskonała alternatywa dla kostek brukowych, płyt betonowych czy ażurowych, w dodatku korzystniejsza cenowo.

Zobacz produkt >

Atuty kratki ogrodowej EKOGRID

wysoka wytrzymałość
na obciążenia

intuicyjny system łączenia kratek oraz dodatkowe bolce stabilizujące to gwarancja prostego i łatwego montażu

możliwość zakotwienia kratek (kotwy Ekogrid) podczas utwardzania skarp czy nasypów

wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych, kratka zachowuje swój kształt po latach użytkowania

EKOGRID – obrzeże

Obrzeże trawnikowe Ekogrid to idealny sposób na wyraźne oddzielenie trawnika od rabat czy ścieżek ogrodowych. Umożliwia tworzenie dowolnych krzywizn i łuków wykonywanych podczas aranżacji ogrodu. Doskonale zapobiega przerastaniu trawy, oddzielając trawnik od części uprawnej ogrodu lub rabat kwiatowych.

Zobacz produkt >

EKOGRID – kotwa

Kotwy Ekogrid to doskonałe narzędzie do mocowania obrzeży i kratek trawnikowo-parkingowych Ekogrid. Zapewnia ich stabilizację podczas montażu.

Zobacz produkt >