Brygadzista Mechanik

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska:

  • zapewnienie prawidłowej obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych (wtryskarki);
  • koordynowanie prac zespołu;
  • bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń;
  • diagnozowanie uszkodzeń i naprawa maszyn;
  • udział w przeglądach okresowych;
  • zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanik, mechatronik, elektromechanik lub pokrewne;
  • doświadczenie zawodowe;
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników – mile widziane;
  • zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy;
  • gotowość do pracy na 3 zmiany.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o długoletniej tradycji;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • możliwości rozwoju i szkoleń ze specjalistami;
  • ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny dla pracowników i ich rodzin oraz kartę sportową;
  • darmowe dojazdy do pracy;
  • darmowe posiłki dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@patrol.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 509 211 429

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx