Mechanik Ustawiacz Maszyn i Urządzeń

Miejsce pracy: Wieluń

Twoje zadania:

• zapewnienie prawidłowej obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych

• czynny udział w pracach remontowych maszyn i urządzeń produkcyjnych

• dokonywanie zapisów w książkach awarii

• bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy linii produkcyjnych

• diagnozowanie uszkodzeń i naprawa maszyn

• udział w przeglądach okresowych

• aktywne współdziałanie w zakresie optymalizacji procesu napraw

Jeśli posiadasz:

• wykształcenie techniczne (automatyka, mechanika, elektryka);

• mile widziany staż pracy jako mechanik, automatyk, elektromechanik, pracownik utrzymania ruchu i pokrewne techniczne stanowiska, ale jesteśmy otwarci również na osoby bez doświadczenia;

• dodatkowym atutem będzie znajomość budowy wtryskarek;

• gotowość do pracy na jedną oraz na 3 zmiany w zależności od wymogów pracodawcy

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o długoletniej tradycji;

• Możliwości rozwoju i szkoleń ze specjalistami;

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Dobrą atmosferę w pracy w środowisku profesjonalistów;

• Szkolenia zawodowe;

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;

• Darmowe dojazdy do pracy.

Kategoria: Produkcja
Lokalizacja: Wieluń

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx