Brygadzista zmianowy

Miejsce pracy: Wieluń

Nasza oferta:

  • stabilna praca w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie 3-zmianowym
  • wspierające stanowisko pozwalające rozwijać się i nabywać nowe kompetencje
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • karta Mulit Sport
  • ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie zdrowotne

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w kierowaniu ludźmi
  • umiejętność obsługi pakietu MS
  • zaangażowanie
  • twórcze podejście do rozwiązywania problemów
  • asertywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B

Twoje zadania:

  • sprawne wsparcie zarządzania kilkudziesięcioosobową grupą pracowników (operatorzy wtryskarek);
  • udział w nadzorowaniu wykonania planów produkcyjnych;
  • weryfikowanie dostaw surowców na linię produkcyjną;
  • nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP;
  • udział w kontrolach czasu cykli produkcyjnych;
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej czasu pracy podległego zespołu i raportów produkcyjnych;
  • podejmowanie działań prowadzących do wzrostu jakości oferowanych produktów.
Kategoria: Produkcja
Lokalizacja: Wieluń

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx