Kierownik Produkcji i Montażu

Miejsce pracy: Wieluń

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem produkcji i montażu oraz dokumentacją z nim związaną;
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i organizacja pracy zgodna z Lean Management;
  • Dbałość o prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych i montażowych;
  • Współpraca ze wszystkimi powiązanymi działami;
  • Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań i projektów usprawniających produkcję;
  • Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i procesów  produkcyjnych;
  • Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych i montażowych;
  • Monitoring wskaźników jakościowych, dbałość o całość procesów;
  • Sprawne zarządzanie zespołem podległych pracowników.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym;
  • Wiedza oraz doświadczenie w temacie tworzyw sztucznych oraz procesu wtrysku;
  • Mile widziana znajomość programów klasy ERP;
  • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze oraz interpersonalne;
  • Asertywność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Stabilną i atrakcyjną pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy;
  • Samodzielne stanowisko pozwalające doskonalić się i nabywać nowe kompetencje;
  • Dobrą atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół współpracowników;
  • Możliwość współudziału w nowych projektach;
  • Szkolenia;
  • Dofinansowanie do Karty Multi Sport, darmowe posiłki;
  • Imprezy integracyjne;
  • Paczki dla Pracowników oraz bony na Święta.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt: 509 211 429.

Można również porozmawiać z nami osobiście – zapraszamy do Działu ds. Personalnych; ul. Fabryczna 10; 98-300 Wieluń.

Kategoria: Produkcja
Typ: Kierownik
Lokalizacja: Wieluń

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx