Kontroler jakości

Miejsce pracy: Wieluń

Zakres obowiązków:

  • Zatwierdzanie wzorca wyrobu zgodnego;
  • Przeprowadzanie kontroli inspekcyjnych na stanowiskach pracy;
  • Przeprowadzanie kontroli finalnych wyrobów- audyty wewnętrzne;
  • Przeprowadzanie kontroli dostaw materiałów i półfabrykatów do produkcji;
  • Przeprowadzanie inspekcji wysyłek na magazynie wyrobów gotowych;
  • Przeprowadzanie testów wytrzymałościowych wyrobów;
  • Udział w analizach problemów jakościowych na produkcji/kompletacji;
  • Definiowanie działań korygujących i zapobiegawczych;
  • Udział we wdrażaniu działań korygujących;
  • Udział w próbach produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe;
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel);
  • Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarki);
  • Systematyczność;
  • Zdecydowanie i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół pracowników;
  • Samodzielne stanowisko pozwalające rozwijać się i nabywać nowe kompetencje
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@patrol.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 509 211 429

Lokalizacja: Wieluń

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx