Operator piły

Opis oferty pracy:

Patrol Group jest liderem branży DIY. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Piły
Miejsce pracy: Wieluń

Nasza oferta:
– stabilna praca w oparciu o umowę o pracę
– karta Mulit Sport
– ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie zdrowotne
– darmowe dojazdy do pracy

Jeśli posiadasz:
– wykształcenie min. zawodowe
– doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

Twoje zadania:
-Obsługa przecinarki tarczowej
-Sprawdzenie zgodności dostarczonego materiału ze zleceniem produkcyjnym
-Docinanie elementów stalowych na odpowiednie wymiary zgodnie ze zleceniem
-Kompletacja przygotowanych materiałów zgodnie ze zleceniami
-Odczytywania danych z tabel
-Zachowanie dokładności w realizacji zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: @ lub dostarczenie do Działu Personalnego : ul. Fabryczna 10, Wieluń, telefon: 509 211 429

Kategoria: Produkcja
Lokalizacja: Wieluń

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx

Title

Go to Top