Specjalista ds. Planowania Zapotrzebowania Materiałowego

Opis

Patrol Group jest firmą produkcyjną z branży tworzyw sztucznych. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Ds. Planowania Zapotrzebowania Materiałowego

Miejsce pracy: Wieluń

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie technologii w systemie ERP na podstawie danych z kart technologicznych oraz uzyskanych danych (tzw. technologie testowe i próbne);
  • Weryfikacja technologii pod względem poprawności – po wykonaniu pierwszej seryjnej produkcji;
  • Nadzór nad poprawnością technologii w systemie ERP;
  • Tworzenie nowych indexów półproduktów oraz nadzór nad poprawnością zawartych w nich danych;
  • Analiza, optymalizacja i przygotowanie zapotrzebowania materiałowego;
  • Generowanie zapotrzebowań w systemie ERP, na podstawie przeprowadzonych analiz;
  • Nadzór nad terminową realizacją złożonych zapotrzebowań;
  • Reagowanie na odchylenia od planu dostaw;
  • Dostarczanie informacji dotyczących dostępności materiałowej;
  • Bieżąca współpraca z Magazynem Komponentów, Działem Zakupów, Działem Produkcji, Montażu i Kompletacji;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Zdecydowanie i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę długoterminową,
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet benefitów dla pracowników,
  • Darmowe dojazdy do pracy oraz posiłki dla pracowników;
  • Praca na 1 zmianę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub dostarczenie do Działu Personalnego: ul. Fabryczna 10, Wieluń

telefon: 509 211 429

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Kategoria: Produkcja
Typ: Specjalista
Lokalizacja: Wieluń

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx