Koordynator ds. Systemów Zarządzania

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji systemowej spółki systemów zarządzania opartej na systemach: jakościowym – ISO 9001, środowiskowym –ISO14001, ochrony zakładu etyczny –ICS, FSC;
  • Opracowywanie niezbędnych dokumentów systemowych dla systemów zarządzania spółki wynikających z w/w norm;
  • Przeprowadzanie szkoleń odnośnie dokumentacji w/w systemów zarządzania;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych odnośnie w/w systemów zarządzania spółki;
  • Zintegrowanie w/w norm w jeden system zakładowy;
  • Nadzór nad działaniami korygującymi wynikającymi z audytów wewnętrznych spółki, zewnętrznych klientów.

Dodatkowo:

  • Odbiory jakościowe komponentów (np. kartonów);
  • Nadzór nad jakością kompletowanych produktów i palet w obszarze Kompletacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymywaniu systemów zarządzania, w tym systemu zarządzania jakością oraz środowiskiem;
  • Znajomość norm ISO 9001; ISO 14001; ICS;
  • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych wg norm ISO;
  • Certyfikat audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością wg normy ISO 9001 oraz zarządzania środowiskowego wg normy ISO 14001 będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania oraz pracy w zespołach projektowych;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów lub prezentacji; – Umiejętność analitycznego myślenia oraz dokładnej i szczegółowej analizy oraz weryfikacji danych;
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zarządzania czasem;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Ciekawą pracę z największymi klientami w branży;
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • Benefity – prywatna opieka medyczna, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@patrol.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 509 211 429

Lokalizacja: Wieluń

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx