Brygadzista Ustawiacz

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie pracy oraz delegowanie zadań podległemu zespołowi Ustawiaczy Maszyn;
  • Wykonywanie bieżących regulacji technologicznych maszyn oraz przeglądów zgodnie z harmonogramem;
  • Usuwanie usterek maszyn i innych urządzeń;
  • Systematyczne monitorowanie pracy maszyn;
  • Wykonywanie usprawnień technicznych stanowisk pracy operatorów wtryskarek;

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (automatyka, mechanika, elektryka);
  • Doświadczenie zawodowe;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników – mile widziane;
  • Zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy;
  • Gotowość do pracy na  3 zmiany.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o długoletniej tradycji;
  • Możliwości rozwoju i szkoleń;
  • Dobrą atmosferę w pracy w środowisku profesjonalistów;
  • Szkolenia zawodowe;
  • Darmowe dojazdy do pracy oraz posiłki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@patrol.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 509 211 429

Złóż swoją aplikację na to stanowisko

Dopuszczalne rozszerzenia plików: .pdf, .doc, .docx