Referent ds. Produkcji

Miejsce pracy: Wieluń

Twoje zadania:

• Współkoordynacja działań między magazynami a produkcją

• Kontrola stanów magazynowych i analiza zapasów magazynowych

• Kontrola dokumentacji produkcyjno-magazynowej

• Dbanie o utrzymanie standardu jakości

• Udział w inwentaryzacjach

Wymagania:

·     Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)

·     Umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarki)

·     Wykształcenie: średnie lub wyższe

·     Systematyczność;

·     Zdecydowanie i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie

• Możliwości rozwoju i szkoleń

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Dobrą atmosferę w pracy w środowisku profesjonalistów

• Szkolenia zawodowe

• Dofinansowanie dojazdów do pracy

• Pracę w systemie 2 zmianowym

Kategoria: Produkcja
Lokalizacja: Wieluń

Złóż swoją aplikację na to stanowisko

Dopuszczalne rozszerzenia plików: .pdf, .doc, .docx