Księgowa/y

Miejsce pracy: Kraków

Twoje zadania:

  •  prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej (środki trwałe, rozliczenia z pracownikami, rozliczenia międzyokresowe kosztów);
  • księgowanie dokumentów kosztowych, rozliczeń międzyokresowych, środków trwałych oraz delegacji krajowych;
  • uzgodnienie transakcji i sald;
  • pomoc przy obliczaniu podatków i przygotowywanie deklaracji podatkowych i JPK;
  • kompletowanie dokumentów potwierdzających dostawę towarów;
  • udział w sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych;

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Rachunkowość);
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, VAT) oraz ustawy o rachunkowości;
  • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o procedury i dokumenty;
  • samodzielność;
  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne;
  • doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP;
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • elastyczny czas pracy;
  • benefity – prywatna opieka medyczna, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

Kategoria: Księgowość
Typ: Specjalista
Lokalizacja: Kraków

Złóż swoją aplikację na to stanowisko

Dopuszczalne rozszerzenia plików: .pdf, .doc, .docx