Operator piły – Wieluń

Opis

Patrol Group jest liderem branży DIY. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

Tworzymy wyjątkowe produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, pojemniki magazynowe, akcesoria ogrodowe i wiele innych), które wspierają zarówno profesjonalistów, jak i amatorów w ich pracy oraz hobby na całym świecie.

Zatrudniając się w Patrol Group, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz wspierającej innowacje.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Piły

Miejsce pracy: Wieluń

Nasza oferta:

– stabilna praca w oparciu o umowę o pracę

– karta Mulit Sport

– ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie zdrowotne

– darmowe dojazdy do pracy

– darmowe posiłki dla pracowników

– praca na 3 zmiany

Jeśli posiadasz:

– wykształcenie min. zawodowe

– doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

Twoje zadania:

– Obsługa przecinarki tarczowej

– Sprawdzenie zgodności dostarczonego materiału ze zleceniem produkcyjnym

– Docinanie elementów stalowych na odpowiednie wymiary zgodnie ze zleceniem

– Kompletacja przygotowanych materiałów zgodnie ze zleceniami

– Odczytywania danych z tabel

– Zachowanie dokładności w realizacji zadań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt: 509 211 429. Można również porozmawiać z nami osobiście – zapraszamy do Działu ds. Personalnych na ul. Fabryczną 10.

Kategoria: Produkcja
Lokalizacja: Wieluń

Złóż swoją aplikację na to stanowisko

Dopuszczalne rozszerzenia plików: .pdf, .doc, .docx