Referent ds. Planowania

Miejsce pracy: Wieluń

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie materiałów i dokumentów niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych,
  • Wydawanie zleceń produkcyjnych na produkcję,
  • Współpraca z kierownictwem działu w zakresie planowania przygotowania zleceń do realizacji,
  • Analizowanie dostępnych stanów magazynowych w korelacji z zamówieniami od klientów,
  • Analiza portfela zamówień na podstawie przygotowanego planu produkcji,
  • Monitorowanie bieżących planów produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • Umiejętność zdobywania i przekształcania danych na potrzeby przygotowania różnorodnych zestawień i analiz,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Zdecydowanie i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę długoterminową,
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet benefitów dla pracowników,
  • Darmowe dojazdy do pracy,
  • Darmowe posiłki dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@patrol.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 509 211 429

Lokalizacja: Wieluń

Złóż swoją aplikację na to stanowisko

Dopuszczalne rozszerzenia plików: .pdf, .doc, .docx