Ustawiacz Maszyn Produkcyjnych

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska:

  • wykonywanie bieżących regulacji technologicznych maszyn
  • wykonywanie przeglądów zgodnie z harmonogramem
  • usuwanie usterek maszyn i innych urządzeń znajdujących się w Wydziale Tworzyw Sztucznych.
  • systematyczne monitorowanie pracy maszyn, tj.
  • wykonywanie usprawnień technicznych stanowisk pracy operatorów wtryskarek.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (automatyka, mechanika, elektryka)
  • mile widziany staż pracy jako mechanik, automatyk, elektromechanik, pracownik utrzymania ruchu i pokrewne techniczne stanowiska, ale jesteśmy otwarci również na osoby bez doświadczenia
  • dodatkowym atutem będzie znajomość budowy wtryskarek
  • gotowość do pracy na jedną oraz na 3 zmiany w zależności od wymogów pracodawcy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o długoletniej tradycji;
  • możliwości rozwoju i szkoleń
  • dobrą atmosferę w pracy w środowisku profesjonalistów
  • szkolenia zawodowe
  • darmowe dojazdy do pracy oraz posiłki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@patrol.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 509 211 429

Złóż swoją aplikację na to stanowisko

Dopuszczalne rozszerzenia plików: .pdf, .doc, .docx