Subcontracting

Chcemy tworzyć dla Ciebie

 

Spółka Patrol Group to światowy gracz w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych metodą formowania wtryskowego. Historia firmy sięga początku lat 90-tych. W ciągu ostatniego roku przetworzyliśmy na wyroby gotowe ponad 10.000 ton różnych polimerów. Jako dostawca produktów gotowych do renomowanych detalistów w całej Europie przechodzimy regularnie skomplikowane audyty jakościowe potwierdzające nasze kompetencje produkcyjne oraz spełnianie wymagań klientów. Wieloletnie doświadczenie oraz zgromadzona wiedza pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym europejskim poziomie.

 

Naszą przewagą jest wsparcie oferowane naszym klientom na każdym etapie biznesowej kooperacji, od momentu przygotowania dedykowanej oferty, poprzez szybką realizację produkcji, aż do serwisu posprzedażowego. Automatyzacja procesów produkcyjnych oraz posiadane zaplecze technologiczne pozwala nam na optymalizację produkcji, skrócenie czasu realizacji zlecenia oraz racjonalizację kosztów wytworzenia zarówno komponentów, jak i wyrobów gotowych.

Co oferujemy?

Park maszynowy

Park maszynowy

Wyspecjalizowany produkcyjny park maszynowy – to ponad 60 maszyn o maksymalnych siłach zwarcia od 90 do 1300 ton.

Własna narzędziownia

Własna narzędziownia

Własna narzędziownia z wyspecjalizowanym parkiem maszynowym oraz biurem projektowania form wtryskowych.

Pogotowie wtryskowe

Pogotowie wtryskowe

Pogotowie wtryskowe – krótkie terminy realizacji oraz elastyczność wykonywanych zleceń (szybka reakcja w kryzysowej sytuacji).

Indywidualny System Kontroli Jakości.

Indywidualny System Kontroli Jakości.

Wypracowany długoletnim doświadczeniem Indywidualny System Kontroli Jakości.

Profesjonalne doradztwo i wsparcie technologiczne

Profesjonalne doradztwo i wsparcie technologiczne

Profesjonalne doradztwo i wsparcie technologiczne – od momentu projektowania wyrobu/komponentu, poprzez wykonanie prototypów, do uzyskania wyrobu gotowego.

Zgromadzone know-how

Zgromadzone know-how

Zgromadzone know-how – szeroka wiedza z przetwórstwa tworzyw sztucznych, także tych pochodzących z recyklingu.

Wsparcie zakupowe

Wsparcie zakupowe

Wsparcie zakupowe – dostęp do preferencyjnych cen zakupu tworzyw pierwotnych i wtórnych oraz innych materiałów.

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe – znakowanie, etykietowanie, kompletowanie, montaż, magazynowanie (w tym magazyn wysokiego składowania), pakowanie oraz transport

Wykorzystywane tworzywa sztuczne

PPC, PPH, PPR, HDPE, LDPE, EVA

 

PC, PA, ABS, PP wypełnione, PS

 

TPV, SEBS, SBS

 

Modyfikowane w zależności od zastosowania

 

Narzędziownia

 

Oferujemy usługi z zakresu projektowania i budowy form wtryskowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, rozbudowanym zapleczem projektowym oraz zaawansowanym oprogramowaniem. Formy wykonywane są w oparciu o dokumentację techniczną dostarczoną przez klienta, jak również na podstawie projektów przygotowanych przez nasze biuro konstrukcyjno-technologiczne, przy zachowaniu stałego kontaktu z klientem. Realizujemy projekty indywidualne jak i łączone w kooperacji z innymi narzędziowniami.

1. Projektowanie

2. Budowa

3. Regeneracja

4. Serwis