Recenzje naszych produktów

Organizery

Organizery Tandem charakteryzują się wytrzymałością, funkcjonalnością i nowoczesnym designem. Najważniejszą cechą tych organizerów jest wszechstronność zastosowań: możemy mieć organizer ze stałymi jak i regulowanymi przegrodami oraz z pojemnikami na najdrobniejsze akcesoria.

Dzięki transparentnej pokrywie łatwo i szybko odszukamy potrzebne dla nas elementy. Kolejnym ważnym atutem jest możliwość łączenia dwóch organizerów z każdego rozmiaru, dzięki czemu zyskujemy dodatkową funkcjonalność zarówno podczas przechowywania jak i przenoszenia.

Zobacz produkty

Kompostowniki

Multicompostery Patrol Group to kompostowniki całoroczne, umożliwiające samodzielne przygotowanie wartościowego nawozu oraz utrzymanie ogrodu w czystości. Wykonane z tworzywa sztucznego są odporne zarówno na niskie jak i wysokie temperatury. Multicompostery zawierają wiele praktycznych rozwiązań. Ryglowanie klapy chroni kompost przed dostępem zwierząt, a przemyślany system szczelin i rynienek zapewnia równomierne nawodnienie i wentylację zawartości.

W zestawie do montażu kompostownika mamy ściany boczne, skrzydła klapy, zasuwki, kotwy mocujące i opcjonalnie moduł powiększający. Do montażu nie potrzeba żadnych narzędzi ponieważ wszystkie elementy łączą się ze sobą na zasadzie zatrzasków.

Zobacz produkty